Dva přídavky pro Assassin's Creed II

Církev bude ničit vše spojené s marnivostí.

Nejprve na německých webech se objevily detaily o stažitelných přídavcích do Assassin's Creed II a jak vyšlo najevo po oficiálním ohlášení UbiSoftu, měly správné informace.

První DLC se bude jmenovat Battle of Forli a vyjde hned v lednu. O měsíc později ho má následovat rozšíření Bonfire of the Vanities.

Battle of Forli se bude patrně točit kolem dobytí města Cesarem Borgiou, tedy úhlavním antagonistou druhého dílu hry, okolo roku 1499. Ezio by se zde mohl přidat na stranu Caterina Sforzy, tedy ženy kardinála Riaria, která bojovala za nezávislost města.

Bonfire of the Vanites pak nejspíš vyjde ze skutečné události, kdy příznivci církve ničili a pálili vše spojené s marnivostí a ješitností (např. raný makeup, dámská zrcátka apod). Jeden z takových ohňů byl založen i ve Florencii a v jeho důsledku byla Caterina Sforza uvězněna Borgiou a přesunuta do Říma.

Oba přídavky vyjdou zpočátku pro Xbox 360 a až později pro PlayStation 3. V obou případech přitom soubory po rozbalení na disku konzole zaberou prý až k jednomu gigabajtu, což je poměrně nevídaná věc.

Bližší informace o náplni obou přídavků, stejně jako cena, by měly být k dispozici v druhé části prosince.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (8)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna