Just Cause pro XBLA/PSN a Mafia 3?

2K Czech pracují na hře s otevřeným městem.

Inzeráty hledající nové vývojáře často prozradí mnohé detaily, či napoví, na jaké hře vlastně studio pracuje. Aktuální inzerát na Gamasutře tak decentně naznačuje něco, co by mohla být Mafia 3.

2K Czech v inzerátu hledá Senior Game Designera do Brna. Ten by pak měl odpovědnost za herní systémy a mechaniky v „prostředí otevřeného města". Mezi požadavky je například vyžadována alespoň jedna vydaná konzolová AAA hra s minimálním průměrným hodnocením na Metacritic 80+, perfektní znalost nejnovějších her, znalost vyprávění příběhů v herním designu, zkušenosti v designu úkolů apod.

V inzerátu se sice o pokračování Mafie nikde nemluví, ale že by v Brně dělali snad jinou městskou akci? Navíc jsme vás již v prosinci informovali, že se 2K Czech mají i nadále rozšiřovat.

Podobně prozradili své plány do budoucna Avalanche Studios, tvůrci série Just Cause. Ti v inzerátu na Gamasutře uvedli, že jejich studio v současné době pracuje na dvou hrách podle dobře známých značek a jedné „XBLA/PSN hře založené na původní značce od Avalanche Studios."

Just Cause je právě jedinou původní značkou od Avalanche – je tedy víceméně jasné, že nás čeká nové Just Cause, které bude pouze pro Xbox Live Arcade a PlayStation Network. Jestli to bude plnohodnotný třetí díl, je zatím ve hvězdách. Jednou z dvou her podle licencí má být hra Mad Max (Šílený Max), která by měla doprovázet nadcházející Mad Max film s Tomem Hardym v hlavní roli.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Startovní trailer k datadisku pro DOOM Eternal

+ ten příběhový pro Destiny 2: Beyond Light.

Ukázky redesignovaného obchodu PlayStation Store pro web a mobily

Zpřístupněn bude příští týden, už bez podpory PS3 a Vita her, seznamu přání či jiných funkcí (zatím).

Lenovo Legion 5i & 7i - legie herních notebooků, která nezklame

I přenosný počítač pro náruživé hráče může vypadat majestátně.

- komentáře (16)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna