Mortal Kombat na míru hardcore hráčům

DLC přinese i nové postavy.

Nový Mortal Kombat bude první hrou v sérii, která je vytvářena specificky pro hardcore hráče. Prozradil to spolutvůrce a kreativní ředitel Ed Boon v rozhovoru pro ShackNews.

„Tohle je první Mortal Kombat hra, do které dáváme úmyslně prvky pro hardcore a turnajové hráče," řekl Boon. „Také nám pomáhá několik expertů na bojové hry, kteří nám poskytují neustálou zpětnou vazbu."

Mortal Kombat má mít mnohem větší hloubku, než předchozí hry. Některé postavy budou údajně výrazně lepší a schopnější v boji na blízko, jiné budou zase vynikat v boji na větší vzdálenost.

„Další vrstvu hloubky jsme do hry přidali tím, že jsme vytvořili krátké příležitosti, kdy budou moci zkušení hráči vylepšit, upravit, nebo přerušit pohyby. To je něco, co bude hardcore hráče určitě zajímat."

Boon se ale dušuje, že zároveň s tím bude hra přístupná pro všechny typy hráčů. Každý bude podle něj moci vzít ovladač do ruky a bavit se.

Spolutvůrce celé série také potvrdil DLC po vydání hry: „DLC nám dává příležitost, jak ve hře rozšířit plejádu postav. DLC nás velmi zajímá a plánujeme jej pro tuto hru dělat. Teď se ale zaměřujeme na to, aby fanoušci dostali skvělou hru hned od začátku, aniž by si museli stahovat cokoliv dalšího," ujišťuje hráče v rozhovoru Boon.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna