Nejkrvavější Medal of Honor v sérii

O ratingu anebo vykopávání dveří.

Ačkoliv na blizší informace o novém Medal of Honor jsou tvůrci zatím skoupí, jeden zajímavý drobek přece upustili - patrně budeme mít co k dočinění s vůbec nejkrvavějším a nejdrsnějším dílem série.

"Tohle bude první Medal of Honor, který si u ratingových boardů vyslouží nálepku Mature," těší se producent Greg Goodrich. Nálepka M na americkém trhu znamená, že titul je určen pouze hráčům starším sedmnácti let, a obvykle se jí honosí jen ty nejdrsnější z žánru (pokud vybereme ty nejextrémnější případy, tak jde např. o cenzurovaný Manhunt 2, Condemned 2 a další).

Připomeňme, že všechny předchozí díly série Medal of Honor si u amerického ESRB vysloužily nanejvýš hodnocení Teen, které hru v USA dovoluje prodávat komukoliv staršímu třinácti let.

Tvůrci také na oficiálním Q&A potvrdili, že ve hře budete moci vykopávat dveře z pantů - nebo že ten vousatý chlapík z obalu hry bude skutečně jednou z hlavních postav ve hře a že v prvním traileru ho ještě vidět nebylo.

Samotnou hru pak ve vztahu k Afghanistánu přirovnávají k tomu, jakým způsobem vznikl film Zachraňte vojína Ryana - tzn. půjde o fiktivní příběh ve velmi realistickém válečném prostředí, viděný optikou malé skupinky hrdinů.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Sony Santa Monica nabírá grafika pro fantasy kreatury do neohlášené hry

Asobo zase hledá animátory asi pro nástupce A Plague Tale: Innocence.

K Biomutant dostanete ručník

Dárek k objednávce na JRC.

- komentáře (4)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna