První záběry z PS3 verze Battlefield 3

Také nepřijdete o žádný DLC.

V americké talk show Jimmyho Falona včera v noci na dnešek ukázali vývojáři z DICE poprvé v pohybu konzolovou verzi Battlefield 3. Šlo o verzi na PlayStation 3, a ačkoliv nešlo o nějakou novou pasáž ze hry, konečně jsme měli možnost vidět, jak bude velký konkurent Modern Warfare 3 vypadat v pohybu. A zdá se, že pořád podstatně lépe než Call of Duty série. Na video se můžete podívat dole.

DICE ostatně už od počátku tvrdí, že Battlefield 3 by měl běžet na všech verzích stejně a neměli byste mezi konzolovými a PC verzemi na první pohled vidět příliš velké rozdíly.

Dobrou zprávou pro hráče je také fakt, že The Physical Warfare Pack, který dostanete jako součást předobjednávky BF3, bude později k dispozici pro všechny hráče. Zcela zdarma. Hráči si stěžovali, že jde o mocné multiplayerové zbraně navíc, které rozhodí vyváženost MP hry. Vývojáři se nechali slyšet, že mají být vybalancované. Další součástí některých předobjednávek je DLC mapa Back To Karkand. I ta bude v den vydání hry k dispozici i pro ty, kteří si hru nepředobjednali. Budete si jí ale muset už zaplatit.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (9)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna