Půlroční předplatné Age of Empires Online

Nebo se vyplatí kupovat po jednom?

Čerstvě spuštěné Age of Empires Online už nabízí první model kontinuálního předplatného. Na veletrhu gamescom Microsoft představil balíček Season Pass, který stojí sto dolarů (v přepočtu 1700 Kč) a obsáhne veškerý obsah vydaný během prvních šesti měsíců. Pokud si jej pořídíte takto v jednom balení, vyjde vás to o 30% levněji, než kdybyste přídavky kupovali zvlášť.

Vývojáři hry z Gas Powered Games ještě dodali, že při nákupu řecké a egyptské civilizace získáte zdarma balíček Defense of Crete Booster Pack. Už z dřívějška se navíc ví, že premiové balíčky s dvěma civilizacemi vyjdou na dvacet dolarů čili asi 340 Kč. Balíčky jménem Pro Packs se budou prodávat též po dvaceti dolarech, Defense of Crete má stát polovičku, Empire Extra pouhých pět dolarů.

Ve světle nového Season Passu je to snadná matematika: samostatné zakoupení egyptské a řecké civilizace se všemi extra jednotkami a balíčkem Defense of Crete zdarma by vás vyšlo na 45 dolarů, v Season Passu však za totéž zaplatíte zhruba okolo třiceti.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

15 minut z hraní GTFO ve stylu Vetřelce

Survival hororový co-op pro čtyři.

Je snad toto redesignovaný Sonic?

Uniklé obrázky s upraveným ježkem.

Xboxové krabicovky už vynášejí Capcomu méně než ty pro Switch

Jeho finanční výsledky i s podílem digitálu.

- komentáře (7)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna