Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Asterix & Obelix XXL 2 pro PS5 je k dispozici

Moderní verze posouvá zážitek na novou úroveň.

U Toutatise! Nezdolní Galové se vrací v nové hře a jsou v lepší formě než kdykoliv předtím! Asterix & Obelix XXL 2 je znamenitá směsice akce a dobrodružství, která úspěšně kombinuje komedii s arkádovou hratelností a dokáže oslovit hráče všech věkových kategorií.

Third-person dobrodružná hra Asterix & Obelix XXL 2 pro herní konzoli PlayStation 5 je již v prodeji, oznámil domácí vydavatel HYPE v těchto dnech.

Kam se ale poděl Panoramix? Zdá se, že vousatý druid se spřáhl s Juliem Caesarem a zmizel neznámo kam! V galské vesnici to teď kvůli tomu pořádně vře. Její obyvatelé musí přijít téhle záhadě na kloub! Náčelník Majestatix proto posílá Asterixe s Obelixem, kteří dobrou rvačkou nikdy nepohrdnou, do Říma na misi zvláštní důležitosti. Zde naši hrdinové nalézají nový zábavní park, Las Vegum, postavený slovutným římským císařem. Proč ale? A co vlastně Panoramix skrývá?

  • Hrajte za Asterixe s Obelixem: Zkoumejte Las Vegum s oblíbenou dvojicí nerozlučných Galů, jak jinak než doprovázenou jejich věrným psím společníkem Idefixem, který v šarvátkách s římskými legionáři dozajista rád přiloží packu k dílu. A pomůže vám nejenom on – vaší zbraní číslo jedna proti Římanům pochopitelně zůstává jedinečný kouzelný lektvar! Přepínejte mezi mazaným Asterixem a nadlidsky silným Obelixem, abyste se vypořádali s hordami Římanů, vyřešili hádanky a překonali spoustu výzev, které na vás čekají!
  • Unikátní a poutavé dobrodružství: Objevte dosud neviděný obří zábavní park Las Vegum! Naši dva bezstarostní dobrodruzi si klestí cestu tímto do detailu propracovaným pestrobarevným světem, který zůstává věrný slavné komiksové sérii Reného Goscinnyho a Alberta Uderza. Hraní za Asterixe s Obelixem představuje zážitek, který vpravdě stojí za výlet zpátky časem až do roku 50 před Kristem!
  • Zábava pro hráče každého věku: Ať už patříte ke skalním fanouškům nezdolného galského kmene, nebo jste jejich dobrodružství právě objevili, Asterix & Obelix XXL 2 je atraktivní hrou pro každého, u které se budete královsky bavit. Při tom si můžete vychutnat spoustu poschovávaných odkazů a navíc také pátrat po speciálních bonusech. Zamilovat si roztomilé herní postavy i kouzelná prostředí je v téhle hře opravdu snadné.
  • Moderní verze: Asterix & Obelix XXL 2 posouvá původní herní zážitek z roku 2006 na zcela novou úroveň. Vylepšená grafika vzdává hold komiksovému zpracování a hratelnost byla kompletně přepracována tak, aby mlácení Římanů bylo ještě zábavnější! Hra obsahuje také nový systém pro vylepšování vašich dovedností a možnost plnit speciální výzvy! Na zkušenější hráče potom čeká i nový režim obtížnosti.

Čtěte také: Oblíbení Galové Asterix a Obelix se vrací v originálním dobrodružství, kde bude i čeština, HYPE uvede Asterix a Obelix XXL Collection pro PS5.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
About the Author

Redakce

Contributor

Comments