If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Banishers: Ghosts of New Eden od autorů Life is Strange

Nové akční RPG.

Skoro by se zdálo, že pár procent z tržeb A Plague Tale: Requiem museli Focus Home Entertainment utratit za plochu několika minut dost pomalého renderovaného filmečku v závěru The Game Awards.

Učinili tak, aby odkryli Banishers: Ghosts of New Eden, úplně nové third-person akční RPG od tvůrců série Life is Strange z francouzského studia DONT NOD.

Vyjde v roce 2023 pro PS5, Xbox Series a PC.

Ocitnete se v Novém Edenu roku 1695. Antea Duarte a Red mac Raith jsou milenci a zároveň lovci duchů, kteří se před nimi snaží ochránit všechny živé. Jenže příslušnice něžného pohlaví byla při své poslední misi zraněna a stala se jedním z přízraků, po nichž právě jde. Ve strašidelné divočině Severní Ameriky tedy proto pár zoufale pátrá po způsobu, jak se z toho zakletí osvobodit. Ovládat máte obě postavy.

Budete tady bojovat s nadpřirozenými vojsky se zbraněmi, magií a duchovními silami. Řešit záhady, odkrývat tajemství pradávného a mýtického území. Občas se musí udělat nějaká morálně složitá rozhodnutí, a vše pak bude mít dopad na živé i mrtvé později v příběhu.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Banishers: Ghosts Of New Eden

Video Game

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments