If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

BioMutant nedříve v dubnu

UPDATE.

UPDATE - THQ Nordic kontaktovali kolegy z GamesIndustry, že prý šlo o chybu. Biomutant vyjde až v příštím fiskálním roce vydavatele, čili nejdříve v dubnu 2021 a nejpozději v březnu 2022. Není tedy vůbec na obzoru a původní informace byla mylná.

Původní článek 7. ledna - Na to, že THQ Nordic oznamují jednu akvizici za druhou (učinili jich od roku 2011 celkem 42) a že momentálně kutí 61 projektů (z toho jich je ohlášených pouze třetina), jde o notně uleželého kostlivce ve skříni.

Biomutant zažil nespočet odkladů, které se obvykle vysvětlovaly obtížností zrodu nové značky v otevřeném světě od nepříliš velkého studia.

Nyní šéf vydavatele Klemens Kreuzer upřesnil, že tato hra konečně vyjde již někdy v tomto čtvrtletí, tedy nejpozději do začátku dubna 2021.

Má jít o jeden z největších trumfů výrobce pro letošní rok a důležitý titul, který se přezdívá jako "postapokalyptická kung-fu pohádka".

Cover image for YouTube videoBiomutant Reveal Trailer - New Open World Action-RPG

Pro Gamesindustry dále uvedl, že jsou teď ve výborné pozici, protože v minulých čtvrletích měli hry jako SpongeBob, Desperados, Destroy All Humans či Kingdom of Amalur: Re-Reckoning, kterým se prý dařilo.

Výhled do budoucna má být též optimistický, protože divize Deep Silver a studio Saber kutí řadu zajímavých počinů, které vynesou více než ty se značkou THQ Nordic. Díky tak širokému portfoliu a lineupu si prý mohou dovolit vše více načasovat a nemusí nic hrotit.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Biomutant

PS4, Xbox One, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments