Skip to main content

Bioshock Infinite bude mít hardcore mód 1999

Mód pro ty, kterým se dnešní hry zdají snadné.

Máte za to, že před lety byly hry mnohem těžší, než jsou dneska? Tak právě pro vás bude v Bioshock Infinite "Mód 1999", při kterém se dostanete do zmíněného roku. Hra bude podle tvůrců stejně těžká, jako hry z konce 90. let.

Mód 1999 bude vlastně něco jako obdoba Hardcore módu, akorát je podstatně originálněji pojmenovaný. Bude po vás vyžadovat více soustředění, lepší reflexy, víc snahy a pokud se vám něco nezdaří, nebude vám to odpuštěno.

"Chceme, aby měli naši starší fanoušci možnost vrátit se ke kořenům," říká Ken Levine. Kromě toho, že bude mód 1999 o něco těžší, bude mít i pár speciálních věcí. Například když si vyberete svá vylepšení a zaměření, už ho v průběhu hry nebudete moct změnit. "Sám jsem oldschoolový hráč a chtěl jsem, abychom na tyhle typy hráčů mysleli."

Když dělali na svém webu průzkum, zjistili, že 56 procent hráčů by chtěli, aby rozhodnutí, která ve hře udělají, už nebylo možné měnit. Což je překvapilo, ale zakomponovali to do nového módu.

Když navíc zemřete v módu 1999, neobživnete hned tam, kde jste umřeli, jako v jiných hrách. Objeví se vám na obrazovce staré dobré GAME OVER.

Read this next