If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Biosyn bude DLC podle filmu Jurassic World Dominion

Do Jurassic World Evolution 2.

Pokud by Frontier Developments nevyužili naskytnuté příležitosti se souběhem s filmem Jurský park: Dominion, byla by to samozřejmě obrovská chyba.

Ve spolupráci s Universal Pictures a Amblin Entertainment tedy ohlásili Biosyn, což bude dosud největší DLC pro loni na podzim vydanou budovatelsko-survival strategii Jurassic World Evolution 2.

Vyjde zhruba v té samé době, kdy film dorazí do kin, tedy 14. června (na všechny platformy včetně old-gen konzolí), a zde je debutový trailer:

Rozšíření přinese vtahující kampaň, nové vzrušení z dalších prehistorických druhů zvířat (včetně fanoušky požadovaných opeřených dinosaurů), původní scénář Chaos Theory a inovativní herní mechanismy.

V příběhu, který rozvine události filmu Dominion, potkáte ikonické postavy ze série, jako jsou Claire Dearing (dabing od Bryce Dallas Howard), Dr. Alan Grant (hlas poskytne Sam Neill), Dr. Ellie Sattler (Laura Dern) a Lewis Dodgson (Campbell Scott). Postavíte nový výzkumný komplex inspirovaný filmem, pošlete vědce získat DNA, necháte si vylíhnout nové druhy a budete pozorovat jejich pestré chování.

Chaos Theory scénář bude zasazen do prostředí Sierra Nevada s majestátními jehličnany, zasněženými kopci a planinami. Nové mechanismy zařídí, že zvířata nebudete muset uspat a transportovat, aby se zajistila bezpečnost.

Nové potvory prý budou odlišně reagovat na měnící se rozmary počasí, jako je déšť či sníh, čímž se stanou velkými atrakcemi vašeho zábavního parku. Chybět nemají nějaké nové varianty dřívějších dinosaurů a kosmetické skiny.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Jurassic World Evolution 2

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments