Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Jurassic World Evolution 2 má domácího distributora

Takže i u nás předobjednávkový bonus.

Domácí distributor HYPE s.r.o. oznámil, že u nás vydá tuto očekávanou budovatelskou strategii. Krabicovku vypustí pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Xbox Series X / Xbox One dne 9. listopadu 2021.

Pokud si hru včas předobjednáte, získáte navíc tři unikátní vzhledy dopravních prostředků inspirované filmem Ztracený svět: Jurský park z roku 1997, které budete moct používat v herních režimech Sandbox a Challenge.

Jurassic World Evolution 2 je vysoce očekávané pokračování velmi úspěšné budovatelské simulace Jurassic World Evolution z roku 2018. Pokračování přináší novou podmanivou příběhovou kampaň, skvělé nové funkce a úžasné nové pravěké tvory působící neuvěřitelně opravdově a živě. K tomu přidává rozšířené možnosti stavění a více možností přizpůsobení a představuje tak ještě větší, lepší a autentičtější hru z prostředí slavného Jurského světa.

Původní příběh z Jurského světa: Nechte se vtáhnout do působivého, původního příběhu z prostředí Jurského světa, odehrávajícího se po nezapomenutelných událostech filmu Jurský svět: Zánik říše. Snažte se chránit a udržovat pod kontrolou pravěké tvory a řiďte chod parku po boku postav známých z filmů, včetně doktora Iana Malcolma (Jeff Goldblum) a Claire Dearingové (Bryce Dallas Howard).

Vytvořte si vlastní Jurský svět: Spravujte svůj vlastní park s pomocí podrobnějších manažerských nástrojů a spousty kreativních možností. Stavte a přizpůsobujte si nové budovy a otestujte svoje manažerské schopnosti ve zcela nových lokacích - od hustých lesů až po skalnaté pouště. Zachraňte a pomocí bioinženýrství upravujte více než 75 druhů pravěkých tvorů, včetně létajících a mořských ještěrů, kteří v původní hře chyběli, a sledujte, jak si hledají teritoria, bojují o ně a realisticky reagují na ostatní obyvatele parku.

Pohrajte si s teorií chaosu: Režim Chaos Theory vám pod dohledem doktora Henryho Wu (BD Wong) umožní prožít na vlastní kůži klíčové události z vašich oblíbených filmů - a to plně ve vaší režii. Vyzkoušejte scénáře typu „co kdyby" ze všech pěti filmů, staňte se součástí historie Jurského světa a zjistěte, jak by to dopadlo, kdybyste se nových výzev s nepředvídatelnými výsledky zhostili vy sami.

Watch on YouTube

Read this next