Skip to main content

BioWare si stojí za svým koncem Mass Effect 3

Připravují také DLC pro jednoho hráče.

Nespokojení hráči sice zakládají petice a hlasitě protestují proti, podle jejich názoru, nepovedenému konci Mass Effect 3, ale BioWare ho měnit nebude. Stojí si za ním a přesně takový konec chtěli.

Casey Hudson z BioWare řekl v rozhovoru pro Digital Trends, že už původně chtěli, aby byl konec trilogie Mass Effect kontroverzní. "Nechtěl jsem, aby byla ta hra zapomenutelná. Dokonce jsme i chtěli, aby konec polarizoval hráče. Aby debatovali o tom, co ten konec znamená a co se bude dít dál nebo v jaké situaci jsou postavy ponechány," řekl.

Prozradil také, že moc dobře zná reakce fanoušků, protože je BioWare velmi pečlivě sleduje, ale za svým koncem si stojí. "Sledujeme reakce fanoušků. Když vyšlo Mass Effect 2, zjistili jsme, že fanoušci chtějí víc interakce s Liarou, takže jsme o ní udělali komiks, zabudovali jsme ji do DLC a podobně. Fanoušky posloucháme."

Zmínil se také o tom, že se hráči nemusí bát, že by k Mass Effect 3 vycházely pouze multiplayerové DLC. "Máme v plánu přidávat skvělý obsah do multiplayeru, ale také do singeplayeru. A názory hráčů se v tomto dodatečném obsahu budou odrážet."

Read this next