Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bohemia Interactive dali celou sérii Arma, DayZ a další hry do balíčku Humble Bundle

Jedinečná šance za pár korun.

Koupit si většinu věcí k Arma 3 v Ultimate Edition standardně na Steamu, vyšlo by vás to přes 100 eur. Nyní ale máte jedinečnou šanci to mít mnohem výhodněji prostřednictvím nového balíčku na Humble Bundle, kde navíc dostanete ještě řadu nevojenských her.

Domácí studio Bohemia Interactive do něj zařadilo nejen Arma 3, nejprodávanější českou hru vůbec s 5,5 miliony kusů a 10 miliony DLC, ale také "momentálně pořád nejdůležitější titul, pokud jde o výnosy", DayZ (zdroj: Facebook Petra Poláčka).

Za 25 korun máte nárok na Arma X: Anniversary Edition, adventuru Mrazík, Take on Mars, vrtulníkový simulátor Take on Helicopters a neúspěšný reboot Carrier Command: Gaea Mission.

Kdo dá aspoň 8 eur, tedy 210 korun, obdrží ještě Arma 3, Ylands Exploration Pack, UFO: Afterlight a Original War.

Druhou nejvyšší kategorii tvoří ta za pětistovku, kde je ještě velký datadisk Arma 3: Apex plus jeho jiná DLC - Jets, Tac-Ops Mission Pack a Marksmen.

Nejlepší je samozřejmě sáhnout po kompletním balíčku za alespoň 700 korun, kde ještě navíc najdete DayZ a sci-fi přídavek Arma 3: Contact. Tak rychle mazejte sem.

Připomínáme v této souvislosti, že pouhé DayZ na Steamu běžně stojí 40 eur, tedy mnohem více než celé toto Humble Bohemia Interactive Bundle 2020, kterým ještě přispějete na charitu. Není tedy divu, že za úvodní dvě hodiny se prodaly už tři tisíce kusů. Akce platí jen po dobu 14 dnů.

Read this next