Skip to main content

Vánoční slevy na hry od Bohemia Interactive

Až o 80 procent.

Bohemia Interactive nabízí své populární tituly až do 3. ledna 2019 za výrazně nižší ceny v rámci zimních slev na Steamu a Bohemia Store. Některé tituly a DLC jsou k dostání se slevou až 80 %.

Zájemci si mohou pořídit výhodně například základní hru Arma 3, ale i sadu DLC včetně Arma 3 Apex, Arma 3 Laws of War a další se slevou až 66 %.

První dva díly série Arma (1, 2) jsou k dispozici včetně DLC dokonce s 80% slevou. Snížená cena bude možná kreativní hráče motivovat, aby si vyzkoušeli unikátní sandboxové dobrodružství Ylands, které se úspěšně etabluje i na obrovském čínském trhu.

Bohemia Interactive však nezapomíná ani na fanoušky svých starších titulů. Doslova jen za pár korun jsou tak k mání například adventury Memento Mori či Alternativa nebo dnes již kultovní strategie Original War a UFO: Afterlight.

Kompletní seznam zlevněných her od Bohemia Interactive najdou hráči na Steamu nebo Bohemia Store, kde je navíc řada her k dispozici v obsahově exkluzivních edicích. A kdo neudělá radost sám sobě, může hry pořídit jako dárek pro své blízké či kamarády.

Read this next