Skip to main content

Arma 3 slaví desáté výročí živým streamem

+ aktualizace a slevy.

Arma 3, široce uznávaný vojenský simulátor od Bohemia Interactive s více než 10 miliony prodaných kopií a stovkami tisíc hráčů měsíčně, dosáhne 12. září 2023 deseti let. Na oslavu plánuje Bohemia Interactive výroční živý stream, dvoutýdenní slevyj na Steamu a bezplatnou aktualizaci platformy. Po deseti letech virtuálního provozu společnost Bohemia Interactive nadále podporuje hru Arma 3 a její výjimečnou milionovou komunitu, která z ní dělá tak vlivnou vojenskou simulátorovou hru, jakou je.

Alfa verze hry Arma 3 byla poprvé vydána v březnu roku 2013. Byla jedním z prvních titulů, které vstoupily do programu Steam Early Access, a stala se první hrou, která z programu Early Access vyšla, když byla 12. září 2013 vydána verze 1.00. Od té doby se základní hry Arma 3 prodalo přes 10 milionů kopií, obdržela přes 50 bezplatných aktualizací a byla posílena 10 balíčky DLC a 2 rozšířeními, kterých se dohromady prodalo přes 11 milionů. Bylo také vydáno pět Creator DLC, které vyvinula studia třetích stran v rámci iniciativy Creator DLC. Kromě široké škály oficiálního obsahu se Arma 3 stala také nesmírně oblíbenou platformou pro obsah vytvářený uživateli - na Steam Workshopu hráči sdíleli více než 300 00 položek, které do hry zdarma přidaly spoustu komunitou vytvořených scénářů, assetů, zvuků, herních prvků a celkových konverzí.

Hře Arma 3 se daří dodnes, na Steamu má 91% pozitivní hodnocení uživatelů (na základě více než 154 000 recenzí), více než 148 000 registrovaných komunitních skupin (jednotek) a průměrnou dobu hraní na jednoho uživatele přes 194 hodin. Hru stále hrají stovky tisíc lidí každý měsíc.

Společnost Bohemia Interactive uspořádá live stream k 10. výročí, který povede Komunitní Manažer hry Arma, Nillers, a který se bude ohlížet za uplynulými deseti lety hry Arma 3. Na streamu vystoupí řada speciálních hostů, včetně některých klíčových osobností stojících za vývojem hry. Stream bude vysílán živě v úterý 12. září, od 16:00 UTC (12:00 EDT), na oficiálních kanálech Twitch a YouTube.

Bohemia Interactive také oslaví deset let Army 3 dvoutýdenními slevami na Steamu, v rámci kterého budou Arma 3, její DLC a Creator DLC zlevněny až o 80 %. Slevy bude probíhat od 10:00 PST 11. září 2023 do 10:00 PST 25. září 2023.

5. září 2023 vydala společnost Bohemia Interactive aktualizaci 2.14 pro hru Arma 3. Tato bezplatná aktualizace platformy obsahuje řadu oprav a vylepšení a také nové herní prostředky. Vedle nových možností "extrémního" grafického přednastavení a dvou nových Steam achievementů přináší aktualizace 2.14 do předních linií tank T-100X "Futura" Railgun, předmět Battlefield Memorial a řadu oděvů a předmětů z herního titulu Project Argo z Bohemia inkubátoru.

Read this next