If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Venku je ČSLA Iron Curtain DLC pro Arma 3

Za železnou oponu + trailer, sleva.

Vydavatel Bohemia Interactive a nezávislí tvůrci ze studia ČSLA oznamují dostupnost nejnovějšího Creator DLC pro hru Arma 3. Jak již název napovídá, nové DLC ČSLA Iron Curtain nechá hráče nahlédnout za železnou oponu oddělující země Varšavské smlouvy a NATO. Děj se konkrétně odehrává v 80. letech minulého století na západních hranicích tehdejšího Československa.

Rozšíření je na platformě Steam právě dostupné za cenu 13 eur. Zájemci, kteří si novinku pořídí první týden po vydání, získají 10% slevu. ČSLA Iron Curtain si díky balíčku kompatibility dostupnému na Steamu mohou na serverech vyzkoušet i hráči kteří nové DLC nevlastní. Nová mapa Gabreta, kampaň a singleplayerové mise nicméně zůstanou exkluzivně pro vlastníky DLC.

Startovní trailer:

Cover image for YouTube videoArma 3 Creator DLC: CSLA Iron Curtain Trailer

Novinky v Arma 3 ČSLA Iron Curtain:

  • Terén o rozloze 256 km 2 : speciálně vytvořená vnitrozemská mapa „Gabreta" s hlubokými lesy, horami, malebnými údolími, železniční sítí a vojenskými základnami.
  • 3 frakce: ozbrojené síly Spojených států a Československa z doby studené války a také místní povstalečtí bojovníci.
  • Více než 30 zbraní: kombinace klasických pistolí a pušek s pokročilým příslušenstvím, včetně útočných pušek FAL a Sa-58, karabiny XM177 či pistole M1911.
  • Více než 50 vozidel: pozemní, vzdušná i obojživelná vozidla, například tank T-72, APC M113 a OT-62 a dopravní vrtulníky Mi-17 a UH-60.
  • 19 misí: 10 misí pro jednoho hráče zobrazujících různé ozbrojené konfrontace v oblasti Gabreta a 9 scénářů pro více hráčů (Zeus, Warlords, co-op, team deathmatch a další).

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Arma 3

PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments