If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Podívejte se na záznam přednášek z druhého dne Eurogamer Expo

Přednáška Valve, o Assassins Creed 3, Need for Speed Most Wanted a Forza Horizon.

Většinu přednášek předních světových vývojářů a osobností herní scény, které vystoupí od čtvrtka do neděle na výstavišti Earl's Court v Londýně na největším britském veletrhu Eurogamer Expo pro 50 tisíc hráčů, budete moci sledovat, aniž byste v nevlídném počasí museli vytáhnout paty z domova.

Záznam z přednášky Forza Horizon:

Záznam z přednášky Need for Speed: Most Wanted:

Záznam z přednášky Assassins Creed 3:

Záznam z přednášky Valve:

Český Eurogamer tyto prezentace nejočekávanějších her (představení jejich nových vlastností, náhlédnutí pod pokličku vývoje i různé světové premiéry) poprvé živě vysílá. Máte tak jedinečnou šanci zažít to samé, co jinak absolvují pouze VIP novináři za zavřenými dveřmi například na E3. Přímý přenos z Londýna najdete vždy na této stránce.

V pátek 28. září ve 13:00 si určitě nenechejte ujít živé vysílání rad a tipů od Valve, jak pro sebe získat práci v herním průmyslu. Ani potom nikam neodcházejte, protože Alex Hutchinson a Jonathan Cooper z UbiSoftu od 14:00 představí patrně nejsledovanější hru podzimu, Assassins Creed 3! Páteční odpoledne zakončí dvojice závodů - od 15:00 nejprve Criterion Games o NFS: Most Wanted a pak od 17:00 něco řekne Ralph Fulton o Forza Horizon.

Ani v sobotu 29. září atraktivita programu neklesne. V 14:30 odstartuje blok živého vysílání přednáška tvůrce Splinter Cell: Blacklist z pobočky UbiSoftu v Torontu, na níž jsme stáli v Los Angeles ukrutnou frontu. Pak bychom se v 16:30 měli dozvědět od Codemasters spoustu novinek o nedávno odhalených závodech GRID 2, hodinu poté od 17:30 ukáže ambiciozní Free-2-Play vojenskou střílečku Warface zástupce Cryteku a v 18:30 by mohla zaujmout futuristická akce Remember Me od Francouze z firmy DONTNOD.

Poslední den Eurogamer Expo, v neděli 30. září, bude pódium od 13:00 patřit slavnému Peteru Molyneuxovi a jeho originálnímu projektu Curiosity. Čekatelé na novou Laru Croft by měli naladit stream v 14:30 díky povídání dua z Crystal Dynamics o Tomb Raiderovi. A vše završí premiérové ukázání HD předělávky Abe's Oddysee v 16:00 následované prezentací Ninja Theory o DMC: Devil May Cry v 17:00.

Den před zahájením EG Expo.

Jak vidno, program přednášek je opravdu našlápnutý a s živým vysíláním Eurogameru budete přímo u toho. Tak jako vyslaní reportéři Honza Doskočil a Miloš Bohoněk, kteří navíc slibují textové zápisky ze zbylých přednášek (Hideo Kojima, Rome: Total War 2, Company of Heroes 2, Black Ops 2, Dishonored), u nichž dotyční nesouhlasili se streamováním (o plánech našeho pokrytí v podcastu).

Těšíte se na Expo s mraky hratelných verzí pro veřejnost stejně jako my? Máte nějaké otázky na vývojáře, které jim chcete naším prostřednictvím položit...?

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments