If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Bus Simulator 18 přijede do zastávky v červnu

První sestřih + info o změnách.

Simulátory profesí a věcí, se kterými se běžně setkáváme v každodenním životě, se staly mezi hráči nesmírně populární. Ať už jde o kamiony, popeláře, záchranné složky, ovládání vysokozdvižného vozíku či farmaření v JZD, takřka vše má úspěch zaručeno. Není proto divu, že se německý vydavatel Astragon Entertainment na tuto oblast úzce specializuje.

Dnes nám společně se studiem stillalive představil Bus Simulator 18 (Alza.cz), nový ročník hry o práci řidiče autobusu MHD, resp. vybudování vlastní přepravní společnosti s autobusy.

Vyjde 20. června 2018 (krabicově i digitálně za 30 eur) a bude obsahovat licencované dopravní prostředky od značek Mercedes-Benz, MAN, IVECO a Setra.

Hru bude pohánět Unreal Engine 4 a nabídne 2,5 krát větší, prý živoucí herní svět než předchůdce s číslovkou 18 v názvu. Zajedete do více různých čtvrtí města a budete si moci zvolit mezi jízdou ve dne či v noci.

Lákavě zní jiná novinka v podobě synchronizovaného multiplayeru, v němž budou jezdit s autobusem čtyři živí hráči naráz. Díky propracovanějšímu systému modifikací si budete moci vytvořit nejen nové autobusy, ale dokonce i města. První sestřih z hraní:

Comments