Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Část z tržeb Terra Nil pomůže zachránit ekosystémy skutečného světa

+ ekologická hra má pevné datum, video.

Od úplného začátku vývoje hry tvůrci chtěli, aby zanechala nějaký dopad i ve skutečném světě. To se jim povedlo díky tento týden oznámenému partnerství, které dlouho hledali.

Ve spolupráci s Endangered Wildlife Trust věnují část z tržeb prodeje na jejich snahy o záchranu a zachování původních ekosystémů ve skutečném světě.

Právě to je totiž myšlenka Terra Nil, jakéhosi opačného budovatelského simulátoru. Vaším cílem není zastavět celou mapu, nýbrž naopak pokusit se o návrat k přírodě a zlepšení životních podmínek.

Hra byla navíc upřesněna na pevné datum 28. března 2022 pro PC a iOS / Android.

Začnete tu v neúrodné pustině a musíte vrátit ekosystémy do originálního fungování či rovnováhy. Ať už se to týká kultivace korálových zahrad v moři, sázení stromů, obnově divoké zvěře či čištění oceánů.

Zdejší prostředí mají zahrnovat sopky, tropické ostrovy, zbytky měst s unikátním klimatem, flórou i faunou. Vše bude procedurálně generované, takže pokaždý zažijete něco nového. Celková herní doba má být mezi šesti až osmi hodinami, načež poté získáte přístup k Appreciate módu a můžete recyklovat použité stroje.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Terra Nil

PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments