Skip to main content

Přehled ocenění uklidňující enviromentální hry Terra Nil

+ reakce na ohlasy a další záměry tvůrců.

Minulý týden, přesně 28. března vyšla hra Terra Nil pro PC a mobily. Zatím má velmi kladné uživatelské recenze a tvůrci nyní shrnuli ocenění z médií v novém traileru.

Tato obrácená budovatelská strategie, kde přeměníte mrtvou pustinu do živoucího prostředí, se líbila třeba PC Gameru. Se známkou 80% a přívlastky jako uklidňující, uspokojující a edukativní.

Za blahodárnou a chytrou hru ji označil Hardcore Gamer se 4/5. Stejné hodnocení volil britský The Guardian, za obnovu přírody a naději pro budoucnost.

Checkpoint Gaming dokonce neváhal dát skóre 10, jelikož má jít o emocionální a pročišťující zážitek.

Tvůrci se mezitím nechali na Steamu slyšet, s čím počítají dál. Jelikož jsou pouze malým týmem, nejprve si dají pauzu pro potřebný odpočinek kvůli vyčerpání po startu. Pak se pustí do výroby dalšího obsahu a rozšiřování Terra Nil, přičemž prioritu budou mít pokusy o odstranění chyb a vylepšení výkonu.

"Upřímně musíme přiznat, že jsme přecenili naše možnosti se souběžným vydáním pro počítače a mobily. Ale jsme vděční za všechny ohlasy, o kterých jsme ani nesnili. Jsme nadšeni, že mnoho z vás si užilo naši nezvyklou enviromentální hru, ani jsme nečekali, že ve vás bude rezonovat tak hluboko".

Read this next