Skip to main content

Cenega oznámila luxusní sběratelskou PC edici Risen 2

Už si ji můžete i předobjednat.

Český distributor dnes oznámil, že i v Čechách a na Slovensku bude k dispozici sběratelská verze hry Risen 2 na PC.

Na rozdíl od evropské sběratelské edice však bude obsahovat několik zásadních vylepšení. K těm nejviditelnějším patří luxusní dřevěný sud s unikátním číslem, v němž je vše uloženo, a originální postavička gnóma Jaffara.

"Osobně se považuji za velkého fanouška původních her ze série Gothic, stejně jako i nového Risenu od Piranha Bytes, a proto jsem pokládal uvedení vylepšené sběratelské edice v Česku a na Slovensku za svůj závazek a splnění velkého přání. Tady nešlo pouze o obchod, ale o vytvoření nabídky určené podobně nadšeným fanouškům, jejímž výsledkem bude ještě zajímavější sběratelská edice, nežli jakou má zbytek EU," prohlásil marketingový ředitel společnosti Cenega Czech Chalid Himmat.

Předprodej sběratelské edice začíná ode dneška a už tak můžete učinit na Xzone.cz. Prodávat se bude za cenu 1999 korun a co všechno za tuhle cenu dostanete? Není to ani trošku málo:

- Luxusní dřevěný sud (každý s unikátním číslem)

- Kartonový přebal hry s embosovaným logem

- DVD krabička

- Přebal na soundtrack

- Knížka s artworky

- Exkluzivní sběratelská postavička gnóma Jaffara

- Tištěná mapa/plakát

- Sběratelské samolepky

- Pirátská vlajka

- Originální pirátský amulet

- Tištěný manuál

- DVD s lokalizovanou verzí hry Risen 2

- DVD s dokumenty o tvorbě hry

- CD soundtrack

Cenega upozorňuje, že tato sběratelská edice bude u nás k dispozici ve velice omezeném množství, takže pokud chcete, aby se na vás dostalo, neměli byste s předobjednávkou otálet.

Read this next