If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Čeština pro Evil West znovu potvrzena

Zlo nikdy nespí, ale krvácet může.

V zastoupení za Focus Entertainment tento týden potvrdil domácí distributor Playman, že Evil West bude mít českou lokalizaci ve formě českých titulků. Vědělo se o tom už dříve z výčtu podporovaných jazyků na Steamu.

"Po titulech jako Snowrunner a Surge 2 a nadcházejícím A Plague Tale Requiem, bude mít i Evil West české titulky na všechny platformy! To vše i díky Vám všem, kteří dávají hráčům, širší veřejnosti i svým kamarádům vědět o těchto úspěšných a nadějných hrách, obzvláště pokud mají českou lokalizaci. Hráči se tak lépe dostanou k titulům, kterým dobře rozumí a jejich zážitek je o to lepší."

Americkou divočinu pohlcuje temná hrozba. Jako jeden z posledních agentů v přísně tajném ústavu pro lov upírů jste poslední, kdo může zachránit lidstvo před hluboko zakořeněnou hrůzou, která se nyní noří ze stínů. Povstaňte a staňte se hrdiny Divokého západu, zlikvidujte upírskou hrozbu a zachraňte Spojené státy!

V brutálním výbušném souboji rozpoutejte peklo pomocí svých střelných zbraní, bleskové rukavice a množství důmyslných pomůcek. Zabíjejte krvežíznivé obludy ve stylu osamělého lovce anebo v kooperaci s kamarádem. Objevujte a bojujte v příběhové kampani, zatímco si budete vylepšovat zbraně a lovecké nástroje. Odemykejte si nové perky a rozvíjejte své vražedné mistrovství, vytvořte si vlastní styl hry a porážejte zástupy nadpřirozených nepřátel.

Vlastnosti:

  • Bojujte sami nebo s kamarádem ve stylovém a násilném akčním souboji
  • Mýty a legendy převyprávěné ve stylizovaném a prapodivném světě Divokého západu
  • Rozvíjejte své perky, vylepšitelné zbraně a nástroje
  • Objevujte a bojujte v příběhové kampani a zachraňte Ameriku

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments