Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Chuck Norris a Vanilla Ice se setkají ve hře Crime Boss Rockay City ve stylu GTA Vice City

Spadnete ze židle.

Co zaostává v grafice a technickém zpracování, to více než vrchovatou měrou dohání ve hvězdném hereckém obsazení a stylizaci do světle modré a růžové, jako legenda Grand Theft Auto: Vice City od Rockstaru.

Navíc, kdo by kdy tipoval, že si jednou zahraje hru, ve které spolu účinkují Chuck Norris (v roli šerifa) a Vanilla Ice (coby boss gangsterů)?

Po dřívějším vábení dnes 505 Games ohlásili titul Crime Boss: Rockay City. Vyjde 28. března 2023 pro PC, a později letos i na PS5 a Xbox Series.

Trailer patří mezi ty ikonické, které si budete pouštět stále dokola, něco jako svého času u Saints Row 4, i díky skladbě Connected od Stereo MC's:

Žánrově to je first-person střílečka pro PvE co-op ve čtyřech lidech, s loupežemi a přepadáváním ve městě, něco jako GTA Online či Payday. Krást máte vše, co se naskytne, nejen peníze a drogy, v postupném zabírání teritorií města v prý "roguelike kampani".

Cílem je, abyste se cítili, jako když se díváte na film z 90. let, a postupně vystoupali v hierarchii organizovaných zločinců. I proto tady dále účinkují například Kim Basinger, Danny Glover (Lethal Weapon), Danny Trejo (Desperado), Michael Rooker (Guardians of the Galaxy) a další. Příběh každého má sestávat z několika misí, kde budou řešit i běžné životní problémy.

Vše vzniká v neznámých In-Game Studios, kteří vás postaví do role Travise Bakera, co se chce stát králem zdejšího podsvětí.

Exkluzivitu na šíření počítačové verze má Epic Games Store, kde je sleva 40 procent po příští dva dny.

Read this next