Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co bude tím přibaleným DLC k Deus Ex?

Bonusová mise a zbraně.

Cenega dnes ohlásila, co bude tím avizovaným DLC, který rovnou spolu se základní hrou dostanou čeští hráči, kteří si včas předobjednají Deus Ex: Human Revolution.

Součástí standardních balení, která dorazí v prvních dnech na trh (tedy nikoliv doobjednávek), bude bonusový DLC balíček zdarma. Jedná se o DLC "Explosive", jenž do hry vnáší hned několik vylepšení: speciální bonusovou misi Tong`s Rescue, poloautomatický granátomet Linebacker G-87 MSGL, dálkově ovládanou výbušninu UR-DED M-28 a zařízení AUD k automatickému odemykání.

"DLC balíček bude k dispozici u všech konzolových verzí, které společnost Cenega Czech na trh dodá, a rovněž u větší části PC verzí. Vzhledem k omezeným počtům právě u PC verzí zákazníkům doporučujeme, aby s předobjednávkou neotáleli, protože na všechny se bohužel nedostane," upozorňuje Cenega.

Ta také upřesnila, ve kterých všech edicích třetí Deus Ex dorazí: "Standardní" s bonusovým DLC, standardní ovšem v luxusní plechové krabičce (jež bude exkluzivně dostupná v síti prodejen Game), vylepšené Augmented verzi (sada DLC, soundtrack, DVD o tvorbě hry, komiks, knížka artworků) a velmi limitované sběratelské edici pro PS3/X360 (vše, co má verze Augmented, a k tomu navíc exkluzivní číslované balení a sběratelská figurka Adama).

Read this next