Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

ZÁZNAM nedělního vysílání Xboxu a Bethesdy

Předtím se spekulovalo o tomto...

Další z vrcholů červnové E3 sezóny nastane už zítra, v neděli 12. června od 19 hodin našeho času, s půlhodinovou pre-show od 18:30.

Microsoft totiž uspořádá vysílání Xbox a Bethesda Showcase, které má být opět napěchované čerstvými oznámeními a trailery, které z nějakého důvody nebyly zařazeny do čtvrtečního Summer Game Festu.

Co se teď, v sobotu ráno, nějakých 33 hodin před konáním akce, zatím ví ze spekulací a různých náznaků?

1) Má trvat celkem 95 minut, potvrdil marketingový šéf Aaron Greenberg.

2) Máme spatřit debutové video z hraní Forza Motorsport 8, ale vydání je prý cíleno až na jaro 2023, zjistil Tom Henderson.

3) Švédské studio Machine Games napsalo na Twitter, že se na vysílání strašně těší. Tzn. pravděpodobně tam oznámí Wolfenstein 3 nebo možná také ukáže hru Indiana Jones.

4) Redaktor Jeff Grubb zaslechl, že na akci nebude ani reboot Fable, ani Perfect Dark. Obě hry jsou sice prý připraveny k předvedení, ale Microsoft má toho mít tolik jiného, že se rozhodl upřednostnit ostatní hry, které chce více zviditelnit, a tyto dvě nechat až na příští rok.

5) První rozšíření Forza Horizon 5 má být s tématikou Hot Wheels, vyzradila stránka na Steamu.

6) Redaktor Jez Corden zmínil, že ta spekulovaná kompilace remasterů Gearsů (po vzoru Halo Master Chief Collection) pravděpodobně vůbec neexistuje a že rozhodně v nedělním vysílání nebude přítomna.

Read this next