Skip to main content

Co nabídne Assasin's Creed na PC?

Info a obrázky přímo z hraní.

Redaktoři německého herního serveru PC Games si jako jedni z prvních vyzkoušeli nadcházející PC verzi Assassin's Creed: Brotherhood.

Možnosti nastavení grafiky jsou de facto totožné s těmi, které nabídla PC verze druhého dílu. Ovlivnit budete moci hladinu antialiasingu, kvalitu odrazů a samozřejmě obsah detailů.

Oproti konzolovým edicím se má tato verze vykazovat např. lepším antialiasingem, podporou stereoskopického hraní nebo technologie Eyefinity. Součástí PC edice budou také doposud vydaná stažitelná rozšíření do hry.

Použitý grafický engine Anvil prý na PC vykouzlí podstatně působivější grafické scény než na konzolích. "Podvečerní procházka Římem při západu slunce mluví sama za sebe. Grafika je vzhledem k obrovské rozloze hry více než úctyhodná," referuje za všechny česká fanstránka.

Playman si také postupně nechává přeložit textové vývojářské deníčky autorů do češtiny. Na jeho stránkách už naleznete kapitoly o bojovém systému, nových předmětech či historickém pozadí hry.

Jak půvabně hra na PC vypadá i bez zapnutého vyhlazování hran si můžete prohlédnout v následující galerii, kde je k vidění také jeden obrázek z 3D hraní:

Read this next