Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Co všechno najdete a čekat v Outriders demu

+ velikost, čas premiér dle regionu.

Může se to zdát trochu předčasné, když vyjde až za týden, 25. února v 17 hodin, ale pořádek dělá přátele. A Square Enix s People Can Fly by samozřejmě byli strašně rádi, abyste se s jejich sci-fi akcí co nejvíce zkamarádili, než vyrukují začátkem dubna s plnou verzí. Do ní bude možné přenést váš pokrok z dema, byť jen v rámci té samé platformy (čili žádný upgrade ze Steamu na Epic atd.).

Fajn je i to, že download hratelné ukázky Outriders není podmíněn předobjednávkou a podobně, ani není časově omezen. Zdůrazňuje se, že to není nějaká beta, nýbrž prostě jen klasické demo zdarma. K mání bude na PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xboxu a PC (na Steamu i streamovaný na GeForce Now).

PC demo bude chtít stáhnout 24 GB, to konzolové o 2 GB méně. Za odměnu získáte přístup ke všem čtyřem herním třídám Outriders, které proženete prologem a úvodní kapitolou. Jinými slovy, o znovuhratelnost by neměla být nouze. Výbava a nepřátelé budou logicky jen ti ze začátku hry, nikoli exotičtější varianty z později.

Demo bude podporovat cross-play co-op, ačkoli jen v beta podobě. Vše až do momentu, než se potkáte s prvním bossem, jehož zabití vám otevře několik vedlejších úkolů a příležitost více prozkoumat herní svět.

Upgrade postavy bude uzamčen na sedmý level, aby hráči nebyli příliš silní, pokud si vše přenesou do plné verze. Ze stejného důvodu bude omezeno i sbírání surovin, ale systém výroby zde zatím chybí.

Watch on YouTube

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Outriders

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments