Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Comanche vzlétá v ostré verzi

Včetně češtiny + trailer.

THQ Nordic & Ashborne Games oznamují plné vydání Comanche z předběžného přístupu. Hra je nyní k dispozici na Steam, Microsoft Store, GOG a Epic Games Store. Hráči si mohou užít příběhovou kampaň pro jednoho hráče, výzvy v podobě misí Conflicts a kompetitivní týmový multiplayer.

Plné vydání přináší do hry také sedm zbrusu nových misí Conflicts, nové nepřátele, vylepšené notifikace při sestřelu nepřátel, přepracování režimu pauzy, přidaný režim off-line hry, vylepšenou grafiku a zlepšený herní zážitek.

Další skvělou zprávu představují lokalizace všech textů. Hra je nyní k dispozici v angličtině, francouzštině, němčině, španělštině, polštině, ruštině, zjednodušené čínštině a češtině. Posledním důležitým přídavkem jsou achievmenty (Steam, MSFT, GOG) a Steam sběratelské karty připravené k získání do kolekce komunity.

Dnešní startovní trailer:

Watch on YouTube

„Náš tým začal pracovat na Comanche počátkem letošního roku, zatímco hra byla již nějakou dobu v předběžném přístupu. Udělali jsme vše, co bylo v našich silách, abychom zareagovali na zpětnou vazbu od komunity a zaměřili se hru pro jednoho hráče," říká Petr Kolář, studio manažer Ashborne Games.

Read this next