Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Singleplayerový režim Conflicts do Comanche vznikl v Brně

Venku je update Early Access.

THQ Nordic a Ashborne Games oznamují dnešní vydání nového Update 7: Conflicts do hry Comanche, kterou jinak dosud tvořilo studio NUKKLEAR.

Jedná se o vůbec první přídavek pocházející od brněnského studia, který v rámci sedmé aktualizace předběžného přístupu přínaší do hry nový herní mód pro jednoho hráče Conflicts.

Úkolem hráče je dobýt a ovládnout mise i jejich výzvy. První mise je přístupná hned od začátku a cílem je získat co nejvíce medailí k otevření dalších.

Watch on YouTube

Z dalších novinek se hráči mohou těšit na nové kokpity s funkčními nástroji nebo vylepšené ovládání vrtulníku Comanche, který je nyní podstatné hbitější po vzoru své realné předlohy.

„Všechny medaile jsou řádnou výzvou, takže hráči opravdu musejí pilovat svůj skill. Každá z misí má odlišné úkoly a je jen na hráči jak se rozhodne je splnit," říká Petr Kolář, Ashborne Games Studio Manager.

Ashborne Games jsou relativně novým studiem s brněnskými kořeny budující herní žánr strategií a RPG. Říká o sobě, že podporuje plné vydání hry Comanche a že je členem rodiny THQ Nordic.

Níže pak ještě jízdní řád Early Access - co už vyšlo a co ještě zbývá:

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Comanche

PC

About the Author

Redakce

Contributor

Comments