Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Comgad vydupal snížení ceny Total War: Attila

O nemalou částku.

Vlastní zpráva - Když jsem začátkem roku editoval Bergyho dojmy z rozehrání Total War: Attila, doslova mě trkla do očí cena. Měla činit 1399 Kč v maloobchodní doporučené ceně a 1249 Kč po zlevnění na Xzone.

To moc nekorespendovalo se závěrem článku, že to zatím z poměrně rozsáhlé novinářské preview-verze vypadá na "samostatně spustitelný datadisk k Rome 2, který sice původní hru v ledasčem překonává, ale zároveň se od ní nemůže zcela osamostatnit". Ale říkal jsem si, že to nebudeme nějak akcentovat, když ještě nemáme plnou verzi a není to recenze. A udělal jsem dobře.

Od distributora Comgad jsme se totiž dnes dozvěděli, že cena hry byla překvapivě snížena o tři stovky, na 1099 Kč v MOC a 999 Kč na Xzone. Taková změna je výjimečná, obvykle se hry s blížícím se vydáním spíš potichu mírně zdražují.

Ředitel Comgadu Milan Czarnowski z toho má radost, prý se jim to u Segy povedlo vydupat po několikaměsíčním jednání. Vedle toho pro náš trh dodatečně sehnali i nějaké kusy velmi limitované speciální edice Attila, která jsou k mání v JRC za 1149 Kč. Hra vyjde už 17. února s českými titulky, více o ní v kompletním zpravodajství EG.

Read this next