If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Další info o Age of Conan datadisku

Větší lokace a dynamické bitvy.

Připravované rozšíření pro MMORPG Age of Conan, které nese název Rise of the Godslayer, se zase o něco více odhaluje. K již dříve vyřčeným informacím je dobré poznamenat, že rozšíření je stále ještě v beta fázi.

Můžete se těšit na nová střetnutí se skupinami nepřátelských NPC, majících přitom různé modely chování. Někteří mají být ustrašení a budou se snažit se především ukrývat před případnou nežádoucí pozorností. Jiní promptně zareagují na vaše aktivity, jako je smečka vlků, která zvýší svou agresivitu poté, co se pustíte do křížku s jejich vůdcem. Dočkáte se také eventuality přepadení ze zálohy, apod.

Lokace v Rise of the Godslayer mají být logicky propojené, takže z jedné oblasti budete moci nahlížet na tu sousední. Třeba vám to napomůže v eventuální účasti v hromadných bitkách, kterých se budete moci zúčastnit za vámi vybranou stranu. Každopádně participace v podobných střetech frakcí má být zcela volitelná.

Nové herní lokace mají být současně výrazně rozsáhlejší a pestřejší, než tomu je v Age of Conan, se spoustou různých věcí k nacházení. Čeká vás tu také větší vyžití pod vodou, a zbrusu nová frakce GUI, napomáhající v odhalení, kolik potřebujete pro postup na další úroveň.

Pro bližší seznámení se s rozšířením pak můžete zkusit tohle nové komentované video.

Comments