If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dead Island vyjde v září s překladem

Od Playmana.

Distribuční společnost Playman, která s Techlandem spolupracovala už na Call of Juarez, oznámila získání práv na očekávaný survival-horor Dead Island. Ten všem učaroval dechberoucím trailerem a stojí před nelehkým úkolem pro naplnění vysokých ambicí.

Z dosud nejasného vydání v létě se díky této zprávě vyklubalo přesnější září. Playman navíc hru opatří českými titulky. Jak ji popisuje v oficiálním textu?

Teror. Násilí. Šílenství. Zmatek. Dovolenkový ráj vzhůru nohama. Tropický ostrov se po tajemném rozmachu zombií mění v místo totálního chaosu. Jedinou šancí hráče odříznutého od zbytku světa je bojovat na život a na smrt a najít způsob, jak z ostrova uniknout.

Jedná se o akci v pohledu z vlastních očí, zaměřenou zejména na boje zblízka, vývoj postavy a upravování široké škály zbraní. Toto vše pak využijete ve strhující a drsné kampani sledující temný příběh inspirovaný klasickými zombie filmy. Kampaň lze hrát v kooperativním režimu až ve 4 hráčích.

Děj se odehrává v otevřeném světě tropického ostrova, na němž na hráče číhají hordy různých hladových zombií. Hráč se snaží v dovolenkovém ráji plnit rozličné vzrušující úkoly. Vzhledem k nedostatku zbraní a munice se hráč musí spolehnout na využití všech možných nalezených předmětů. Z těch si pak vyrobí zbraně k sebeobraně a pokusí se uspět v intenzivním boji zombiím tváří v tvář. K nalezení je široká škála předmětů, které postupem času umožní proměnit provizorní zbraně v hrozivé nástroje zkázy.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments