Skip to main content
If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dead Island vyjde v září s překladem

Od Playmana.

Distribuční společnost Playman, která s Techlandem spolupracovala už na Call of Juarez, oznámila získání práv na očekávaný survival-horor Dead Island. Ten všem učaroval dechberoucím trailerem a stojí před nelehkým úkolem pro naplnění vysokých ambicí.

Z dosud nejasného vydání v létě se díky této zprávě vyklubalo přesnější září. Playman navíc hru opatří českými titulky. Jak ji popisuje v oficiálním textu?

Teror. Násilí. Šílenství. Zmatek. Dovolenkový ráj vzhůru nohama. Tropický ostrov se po tajemném rozmachu zombií mění v místo totálního chaosu. Jedinou šancí hráče odříznutého od zbytku světa je bojovat na život a na smrt a najít způsob, jak z ostrova uniknout.

Jedná se o akci v pohledu z vlastních očí, zaměřenou zejména na boje zblízka, vývoj postavy a upravování široké škály zbraní. Toto vše pak využijete ve strhující a drsné kampani sledující temný příběh inspirovaný klasickými zombie filmy. Kampaň lze hrát v kooperativním režimu až ve 4 hráčích.

Děj se odehrává v otevřeném světě tropického ostrova, na němž na hráče číhají hordy různých hladových zombií. Hráč se snaží v dovolenkovém ráji plnit rozličné vzrušující úkoly. Vzhledem k nedostatku zbraní a munice se hráč musí spolehnout na využití všech možných nalezených předmětů. Z těch si pak vyrobí zbraně k sebeobraně a pokusí se uspět v intenzivním boji zombiím tváří v tvář. K nalezení je široká škála předmětů, které postupem času umožní proměnit provizorní zbraně v hrozivé nástroje zkázy.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

Dead Island

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments