If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dead Space 3 bude mít hardcore mód, kde nesmíte umřít

A také se už pracuje na příběhovém DLC.

Chcete, aby byl Dead Space 3 opravdu hororový zážitek? A co takhle mít mód, ve kterém když zemřete, musíte hrát celou hru znovu? Tak přesně takový mód DS3 podle všeho nabídne.

Prozradil to producent Steve Papoutsis. Řekl, že Hardcore mód se odemkne, jakmile dokončíte celou hru. V Dead Space 2 byl podobný mód, ale byl přeci jen o něco přívětivější - mohli jste tam třikrát uložit pozici.

Součástí trojky bude také Classic Mode, který znemožní skládání zbraní a všechny budou muset být vytvořeny jen díky nalezeným návodům - stejně jako v úplně prvním Dead Space.

V Pure Survival Mode zase budete mít nové zbraně, zdraví a náboje jen ze zabitých nepřátel. Chybět nebude také New Game+ Mode, kde můžete začít novou hru se všemi posbíranými zbraněmi a vylepšeními z předchozího dohrání.

Steve Papoutsis také prozradil, že už pracují na novém přísně tajném příběhovém stahovatelném přídavku, který vyjde už v následujících týdnech - tedy velice brzy po vydání Dead Space 3. „Pro DS3 toho máme v plánu opravdu hodně."

Comments