If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Děsivá psychologická hororová hra vyjde koncem června

MADiSON bude mít i krabicovku u nás + trailer.

Děsivá psychologická hororová hra z pohledu první osoby, MADiSON dorazí na PlayStation 4, konzole nové generace a PC 24. června 2022. Oznámil to domácí distributor Cenega Czech.

BLOODIOUS GAMES a Perp Games s potěšením oznamují, že očekávaná psychologická hororová hra MADiSON vyjde digitálně 24. června 2022 na PlayStation 4, konzole nové generace a PC. Kromě digitálního vydání bude k dispozici také speciální fyzické vydání nazvané ‚Possessed Edition‘, která vyjde 24. června v Evropě a USA na PlayStation 4 a PlayStation 5, přičemž verze pro Switch přijde zhruba o měsíc později.

Co byste dělali, kdybyste se probudili zavření v temné místnosti, s rukama od krve – a vaše sestra a matka byly zmasakrovány? MADiSON je pohlcující a děsivá psychologická hororová hra z pohledu první osoby se znepokojivou hratelností a znepokojivým a přesvědčivým vyprávěním. S pomocí „posedlé“ kamery propojte lidský svět s jiným světem. Vyřešte hádanky, prozkoumejte své okolí a hlavně přežijte. Po celou dobu na vaší cestě vás pronásleduje MADiSON, duch zlého vraha, který vás nutí pokračovat v krvavém rituálu započatém před desítkami let a páchat ohavné činy.

‚The Possessed Edition‘ je pouze maloobchodní speciální edice, která obsahuje řadu vzrušujících fyzických předmětů, jako je umělecká kniha a rituální karty, stejně jako DLC Possessed Camera. Nebudou chybět ani další digitální vychytávky.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

MADiSON

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments