Skip to main content

Deus Ex 3 se spoustou vychytávek na PC

DirectX 11, 3D, podpora pěti monitorů...

PC hráči, kteří se těší na Deus Ex: Human Revolution se dočkají skutečně zajímavých vylepšení. Nejen že hra bude vypadat tradičně trochu lépe, oproti svým konzolovým bratříčkům, ona na PC skutečně zazáří.

Deus Ex: Human Revolution bude plně podporovat DirectX 11, tedy ne jako například Skyrim, který bude mít DirectX 11 jen okrajově. Tvůrci z Eidos Montreal vychvalují především efekt tessalation, který má výrazně zlepšit siluety postav a dalších objektů ve hře.

Kvůli výkonným PC se prý z velké části přepsal i samotný engine, aby byl výrazně větší výkon PC oproti dnes již zastaralým konzolím znát. Hra se má hýbat velmi svižně i bez DirectX 11, bude stačit pouze více jader. Na údajně až 70% zrychlení mají stačit dnes již standardní dvě jádra procesoru.

Radost jistě budou mít i majitelé grafických karet od AMD, které podporují technologii AMD Eyfinity. Celou hru budete moci hrát ve 3D i na PC a pokud na to máte a leží vám doma pět monitorů, bude Dues Ex: Human Revolution podporovat i takovýto ultra širokoúhlý režim.

Na obrázky z PC verze se můžete podívat zde:

A tady je video, ve kterém tvůrci z Eidos Montreal oznamují tyto PC specifické vlastnosti hry, včetně ukázky hraní na třech monitorech a hraní ve 3D:

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

O hardwarových nárocích Deus Ex: Human Revolution jsme vás informovali zde.

Read this next