Skip to main content

Diablo 4 a Overwatch 2 bohužel nestihnou ani příští rok

Velké zpoždění černé na bílém.

Když se nové vedení Blizzardu naplno chopilo svých rolí, zejména na pozicích kreativních šéfů, bylo prý jasné, že původní plány nebude možné dodržet.

Activision Blizzard oficiálně oznámili, že dvě veleočekávané pecky - Diablo 4 a Overwatch 2 - nestihnou vyjít v roce 2022, nýbrž až nejdříve ve 2023, a ani to není v tuto chvíli jisté.

"Je zřejmé, že oba tituly budou těžit z dodatečného času na vývoj, aby naplno využily svůj potenciál," praví se v prohlášení firmy.

Ta prý v příštím roce stále plánuje vydat nějaký zajímavý obsah, ale na tyto dva hity si prostě musíme počkat déle, než se původně předpokládalo, tudíž z toho důvodu budou i tržby ve 2022 menší, než se počítalo. Vše má být jedině k prospěchu hráčů i dlouhodobého úspěchu obou sérií.

Výrobce zdůraznil, že jak Diablo 4, tak Overwatch 2 v posledních čtvrtletích učinily výrazný posun vpřed, co se týče dokončování. Ale prostě to chce více času na zkompletování obou her i na přípravu dodatečného obsahu, kterým bude komunita zásobena v příštích pár letech.

Read this next