Skip to main content

Díky posunu na 2023 bude Men of War 2 ještě větší a lepší

+ nový trailer a dopad války na Ukrajině.

Vydavatel Fulqrum Publishing (dříve 1C) s pobočkou v Praze oznámil, že plnohodnotné pokračování oblíbené RTS Men of War nestihne dorazit v letošním roce, nýbrž objeví se až ve 2023.

Hra oznámená zde byla totiž ovlivněna válkou na Ukrajině.

"Studio Best Way sídlilo v Severodonetsku a muselo po událostech z 24. února 2022 přestěhovat rodiny zaměstnanců a pomoci jim, takže po určitou dobu byl vývoj zastaven. Nicméně v posledních měsících se zase vše rozjelo, i díky podpoře komunity fanoušků," uvádí se v tiskovce.

Už prý proběhlo několik uzavřených testů Men of War 2 a účastníci byli spokojeni s návratem klasické hratelnosti i s vlastnostmi jako Frontline, Direct Control a dalšími.

Vzhledem k ohlasům na tyto testy se autorský tým rozhodl udělat hru ještě větší a lepší, než bylo zamýšleno. Realizace této nové vize prý zabere více času na tvorbu, ale spolu s vydavatelem se shodli, že to bude stát za to, aby se zrodila a nejlepší Men of War hra. Říkají, že stanovený termín by nikdy neměl ovlvnit kvalitu a nutnost vybalancování.

Získaný čas po odkladu bude využitý na samostatnou kampaň za Třetí říši a nové mise za ostatní frakce, včetně dynamické kampaně, upgrade uživatelského rozhraní a další vychytávky, o nichž se dozvíme později.

Nový trailer nazvaný The Price of Victory:

Read this next