If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré (od)poledne s Eurogamerem - pátek, 27. října

XCOM 2 zdarma, příběh do Survarium, výsledky Xboxu, de Blob pro konzole...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- XCOM 2 je tento víkend zdarma v plné verzi pro majitele účtů Xbox Live Gold. Komu se zalíbí, upgraduje na trvalý přístup s šedesátiprocentní slevou.

- Assassins Creed Origins se vecpal ke komikovi Conanu O'Brienovi, aneb skrytá reklama v tom nejlepším slova smyslu, tedy až na ty koně zaseklé ve zdi:

- Průměrná doba herní seance s PlayStation VR dříve byla jen 25 minut, ale vydání Resident Evil 7 to zvedlo až na hodinu.

- UbiSoft nadbíhá Hideo Kojimovi zasláním sběratelky Assassina:

- To japonské demo Sonic Forces na Západě bohužel nevyjde, hlavně kvůli té podivnosti s šedesátivteřinovým časovým zámkem pro hraní.

- Právě vypuštěný update 0.50 pro Surivarium přidává příběhovou misi v nové lokalitě, což je vůbec poprvé, co tam je typ hry PvE plně funkční. Tvůrci se těší na ohlasy hráčů, aby dle nich mohli vyrobit další kousky.

- Halloweenský výprodej na GOG láká na to, že když utratíte aspoň 15 dolarů, dostanete zdarma Tales from the Borderlands. Jinak můžete mít výhodněji Outlast, Observer a celou řadu starších her.

- Soundtrack Guild Wars 2 Path of Fire vyšel na vinylu za 43 eur, jinak digitálně stojí čtvrtinu této částky.

- Bojovka Marvel vs Capcom Infinite byla po pouhém měsíci na trhu zlevněna, v Británii teď jde pro konzole sehnat za 25 liber (700 Kč).

- Logická hra říznutá hopsačkou, de Blob, zamíří v konverzi na PS4 a X1 dne 14. listopadu, oznámili THQ Nordic.

- FireFly Games rozjeli spolupráci s filmovými Dreamworks, aby pro ně vytvořili licencované akční RPG Universe of Legends.

- Počet uživatelů Xbox Live narostl za čtvrtletí ke konci září o 13 procent na 53 milionů, tržby herní divize Microsoftu meziročně stouply o jedno procento, hlavně díky nárůstu příjmů ze softwaru a služeb o 21 procent.

- Odbyt krabicových edic Destiny 2 se za úvodní týden odhaduje na 1,92 milionu kusů, v Japonsku se digitálně prodalo za září jen 26 tisíc kopií.

- Kombinaci FPS a kartiček The Amazing Eternals dočasně zrušili Digital Extremes, protože hra prý v uzavřené betě nelákala moc hráčů a její design se moc neosvědčil, ale do budoucna může být ještě upraven.

- O víkendu se můžete těšit na videorecenzi Die Young (Early Access) či recenzi Fortnite Battle Royale.

Comments