If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 15. ledna

Tetování z Fallout, pokles značkových PC, sraz vývojářů, Life is Strange proti šikaně...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 03:00 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Příští středu se v Praze uskuteční další setkání herních vývojářů, které pořadají České hry:

- Odbyt značkových počítačů (typu Lenovo, HP, Dell atd.) zaznamenal ve 4. čtvrtletí loňského roku rekordní propad o 10 procent.

- Výrobce Life is Strange se podílí na kampani proti šikanování: s hashtagem #EveryDayHeroes můžete finančně přispět i vy Národnímu prevenčnímu centru v USA.

- Tvůrci remasterů Uncharted z Bluepoint Games buď dělají na nějakém dalším remaku, nebo vlastní AAA titul, informace v jejich inzerátech se rozcházejí. Oživení které značky jim Sony svěří tentokrát...?

- Nejsilnější lineup her virtuální realitu má PlayStation VR, tvrdí šéf herního řetězce GameStop. Nabídka her prý bude tím, co má mít největší roli.

- "Můj kamarád si pořídil nové tetování ve stylu Falloutu," píše někdo na Redditu:

- Vlastní síť ve spolupráci s Disney Maker Studios rozjel nejslavnější herní YouTuber PewDiePie. Jmenuje se Revelmode a nabídne originální série i o hudbě či oblečení.

- PS4 verze World of Tanks vyjde 19. ledna na obou kontinentech a přestože nebude vyžadovat PlayStation Plus, jeho majitelům poskytne bonusový obsah, jako je kamufláž, či různé slevy/akce.

- Studio Capcomu ve Vancouveru, podepsané pod Dead Rising, využije Unreal Engine 4 pro své příští projekty.

- Na konec ledna se chystá kompletní edice Tropico 5, krabicově i digitálně, s následujícími přídavky: The Big Cheese, Mad World, Generalissimo, Joint Venture, Surf's Up, Gone Green, Supervillian, Inquisition, Super Computer a T-Day.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments