If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pátek, 8. ledna

Minecraft 2, PC beta The Division, počet her pro PS VR, konec Internet Exploreru...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 03:00 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Na aktuální akci Humble Bundle Weekly je prima, že zaplacením větší částky než 222 Kč získáte i přístup do PC betaverze The Division, vedle kolekce starších her na motivy díla Toma Clancyho. Tato vstupenka do budoucí bety se jinak dá obdržet jen předobjednávkou na vybraných obchodech.

- Pro virtuální realitu PlayStation VR je nyní ve vývoji přes 100 her, prohlásil pro BBC šéf studií Sony Kaz Hirai.

- Hellblade opravdu vyjde někdy letos, souběžně pro PS4 a PC, žádná platforma nebude zvýhodněna, slibili Ninja Theory.

- Nenechte se nachytat na Minecraft 2, nějaký podvodník jen vypustil na AppStore hru nazvanou Minecraft Pocket Edition 2 s úžasným popiskem, ale tvůrci originálu s tím nemají nic společného a pracují na tom, aby tento fake sprovodili ze světa.

- Dějištěm Outlast 2 se stane nějaké nové prostředí, do bláznice z jedničky se už nevrátíte. Časově se bude hra odehrávat až po jejím skončení.

- Obchod GameStop po nedávné kontroverzi raději změnil datum Mafia 3 na provizorní 31. prosinec 2016 (ten 26. duben tak visí už "jen" na Amazonu a BestBuy).

- Dochází k ukončení oficiální podpory pro prohlížeč Internet Explorer ve verzích 8, 9 a 10. Microsoft všem jeho uživatelům doporučuje přechod na nejnovější verzi 11 nebo raději na vlastní modernější browser Edge.

- Nadšenec předělal do Dying Light úvodní level z Mirrors Edge, snažil se přenést vše v měřítku 1:1 s každým drobným detailem.

- Co je prioritou pro vývojáře UbiSoftu při opravování Rainbow Six Siege a kdy vyjdou které další patche, nastiňuje jejich jízdní řád se seznamem hlavních vylepšení.

- Double Fine Productions děkují za výběr 3,3 milionu dolarů na Fig pro Psychonauts 2:

- Hra Monument Valley se pochlubila 21 miliony downloadů za minulý rok ve verzích pro iOS, Android a Amazon.

- Teasery na příští update pro League of Legends, který do tohoto F2P MOBA hitu asi přidá nového sniperského šampiona:

- Z letošních xboxových exkluzivit pravděpodobně vypadne další titul, multiplayerové námořní pirátění Sea of Thieves, prý se na něj teprve hledají vývojáři (celá řada pracovních pozic), když Rare nestíhají.

- Prosíme, hoďte nám do komentářů zpětnou vazbu, jestli se vám návrat rubriky Dobré ráno s EG tento týden zamlouval, stejně jako změna času publikování na už třetí hodinu ranní každý všední den, abychom věděli, zda s ní dál pokračovat navzdory poměrně pracné přípravě s filtrováním zajímavých námětů - děkujeme!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments