If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 2. prosince

Patch pro Fallout, hledání vydavatele Dana Vávry, rozstřelení Xbox One, adventury tvůrce Machinaria neba, jak uspět na Kickstarteru...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- První patch pro mod Fallout Resurrection vyjde někdy tento týden: "Snažíme se, aby patch opravil nejzávažnější problémy a zároveň ošetřil co nejvíc drobností. Ke stažení bude jak samotný patch v podobě instalátoru, tak celý Resurrection v aktualizované verzi 1.1. Uložené pozice z verze 1.0 nebudou zpětně kompatibilní. Jsou změny, při kterých už Fallout 2 starší pozice neskousne. To je věc enginu, s tím my nic nenaděláme."

- Amazon spustil program, v jehož rámci si mohou majitelé některých krabicových PS4 her zpřístupnit za poplatek 5 dolarů digitální verzi toho samého na jeho vlastní online distribuci.

- Dan Vávra z Warhorse Studios se v dlouhém rozhovoru z GDS pro Radio Wave rozpovídal, jak je dnes těžké najít vydavatele, že jim odmítají nápady, které jim přitom v průzkumech vyšly jako nejpopulárnější, a že se kvůli tomu mohou vydat s jejich středověkým RPG indie cestou. Vávra také odhalil, kolik peněz potřebuje velká hra na rozjezd vývoje a kolik běžně stojí současné hry v zahraničí.

- Domácí DEX na Kickstarteru uspěl s vybranými 17 tisíci librami a autoři kampaně z Dreadlocks nyní radí ostatním, jak je následovat.

- Proč chybělo Halo u startu Xbox One? Microsoft to vysvětlil tím, že se rozhodl upřednostnit loňské Halo 4 pro X360, než aby uspěchal nový díl pro Xbox One, který potřebuje 2-3 roky na přípravu.

- Adventury mě vlastně nebaví, říká Jakub Dvorský, pětatřicetiletý designér českého hitu Machinarium v rozhovoru na BW.

- Jak to dopadne, když venku z dálky rozstřílíte Xbox One připoutaný k držáku nebo k němu necháte dojít oheň po zápalné šňůře?

- Začala druhá fáze alfatestu F.E.A.R. Online, nějaké obrázky zde.

- Fumito Ueda podepsaný pod The Last Guardian by rád pracoval na hře se zombíky, zejména co se týče jejich umělé inteligence a motion-capture.

- Capcom přiznal, že má na kontě nějaké přešlapy, ale prý se z nich postupně učí a s příchodem nových konzolí se prý máme v příštích letech těšit na řadu zásadních her z jeho dílny. U Deep Down pořád zmiňuje jen PS4.

- Ředitel tvůrců Siren nic netuší o pokračování této série (reakce na jmenovaní této hry pro PS4 jednou pobočkou Sony).

- Double Fine v zahraničí vydají své starší hry Costume Quest a Stacking také v krabicovce.

- Sega na speciální stránce oslavuje 20. výročí série Virtua Fighter, kterou si připomněla i intrem prvního dílu:

Comments