If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 17. února

52. narozky Lary, Dreams PC?, počet hráčů GT Sport, Avatar žije, kompletní Outriders...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází nepravidelně dle časových možností v některé všední dny týdne obvykle v 6:15 či v 9:15. Stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně.

- The Last of Us 2 letos redefinuje význam pojmu AAA, hlásá jeden z ředitelů vývoje Anthony Newman na Twitteru. Tak se obvykle označují ty nejlepší hry s nejvyššími produkčními hodnotami.

- Patch přidává do Borderlands 3 možnost přeskočit cutscény, ať už v singleplayeru či u hosta vaší skupiny v mulťáku. Vedle toho zvyšuje level cap na 53 a přináší jiné věci.

- Lara Croft v pátek 14. února oslavila už 52. narozeniny. Aspoň podle Wiki, kde se uvádí rok narození 1968. Hru s takovou MILF však čekat nelze.

- Jaké jsou šance na PC verzi Dreams? Byla by prý skvělá, ale dle kreativního šéfa Media Molecule se nyní nechystá a musela by ji dát zelenou Sony.

- Na šampionát FIA Online Championship v Gran Turismo Sport se v uplynulém roce dívalo téměř 50 milionů lidí (nárůst o 300 procent), nejvíce z Facebooku (28 milionů) a YouTube (12 milionů). Hra GT Sport už má 8,2 milionu uživatelů, nárůst o 1,2 milionu za minulých 12 měsíců.

- Zfilmování Call of Duty je podle režiséra Stefana Sollimy u ledu, protože Activision mu nedávají prioritu. Nicméně vyšlápli si na ty hráče, kteří sdíleli uniklá videa z menu režimu Warzone, jejich zablokováním.

- Trochu s křížkem po funuse, vzhledem k rekordně silným dešťům a záplavám momentálně v Austrálii, které už většinu požárů uhasily: Crytek se přidal k ostatním firmám a s DLC Fire Fight se skiny požárníků z New Orleans do Hunt Showdown za 8 eur přispěje protinožcům.

- Outriders nebudou živou službou ve stylu Anthem či Destiny. Na rozdíl od nich dostante plnohodnotný zážitek hned v den vydání. "Uvědomujeme si, že hry jsou drahé, takže lidem dodáme kompletní balíček," slíbili People Can Fly.

- Speciální verze The Division 2 pro PlayStation 5 a Xbox Series X? UbiSoftí studio Massive ji neplánuje, zato pořád pracuje na zapomenuté oficiální hře dle filmu Avatar, ale ještě dlouho o ní nic neuslyšíme.

- Někdo má opravdu hodně rád Nintendo Switch: z mnoha krabiček her sestavil k Valentýnovi na podlaze tvar obrovského srdce:

- Story Quest Pack do Shenmue III bude venku zítra.

- Stará RTS Warzone 2100 z roku 1999 míří na Steam, kde bude od 19. února coby Free-2-Play.

- Baldurs Gate 3 vyleze letos, slíbil blog Google o Stadia.

- Nějaké oficiální tipy k novým operativcům a gadgetům z Void Edge DLC do Rainbow Six Siege + trailery:

Comments