If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 18. února

Dotočen film Assassin, hra s Bowiem zdarma, 250 milionů Call of Duty, nález ve Fallout 4...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 03:00 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Šéf vývojářů Rise of the Tomb Raider zběhl z Crystal Dynamics do Infinity Ward, kde se stal šéfem grafiků. Důvodem je prý rozhodnutí rodiny vrátit se zpět do jižní Kalifornie.

- Natáčení filmu Assassins Creed minulý týden skončilo poslední scénou, tweetnul společně s fotkou štábu a herců obsahový šéf značky z UbiSoftu. Nic by nemělo zabránit premiéře letos 21. prosince.

- Zdá se, že z Fallout 4 byl vyříznutý nějaký obsah v Combat Zone, vyplývá z nalezených, ale nepoužitých zvukových souborů.

- Engine Just Cause 3 už podporuje DirectX 12 funkce a do PC verze přibudou nějaké nové vlastnosti/efekty vyvinuté ve spolupráci s Intelem, aspoň o tom má být přednáška na březnové konferenci GDC.

- Na počest zpěváka Davida Bowieho, který před týdnem zemřel, vypustili Square Enix plnou verzi staré hry Omikron: The Nomad Soul z 1999 od tvůrců Heavy Rain. Bowie se v ní vyskytuje v roli dvou postav, přispěl scénáři a složil hudbu. Zkuste zde, měla by jít stáhnout i z Evropy, ale jen do 22. ledna.

- Call of Duty překonalo hranici 250 milionů prodaných kusů a už sedmým rokem v řadě se (Black Ops 3) loni stalo nejprodávanější herní značkou v USA, chlubí se Activision.

- Problém však mají s tím, že rodina bývalého lídra rebelů v Angole po nich požaduje odškodnění ve výši milionu eur za to, že Jonase Savimbiho věrně ztvárnili ve starším dílu CoD Black Ops 2.

- Mezi 19. a 24. lednem se plné verze starších her EA, jako Dragon Age: Inquisition, Battlefield Hardline, Titanfall, FIFA 15 a další na xboxové službě EA Access, zpřístupní všem majitelům Xbox One dočasně zdarma, stačí mít členství Xbox Live Gold.

- Thief v nové Game of the Year Edition na PS4 má vylézt 12. února, odhalil německý Amazon.

- Novozélandský obchod zase listuje Uncharted 4: A Thief's End Plus Edition, která má mít vyměnitelný obal.

- The Crew: Wild Run v lednovém updatu přidá Speed Trap challenge, Photo mód, měsíční odměny / bonusy či vylepšené ovládání řady vozidel.

- Pro iOS je venku port klasické adventury I Have No Mouth And I Must Scream za 4 eura.

- Multiplayerová část Mortal Kombat X prochází kompletní obměnou a zítra má začít betatest "Enhanced" online zážitku: předělán byl síťový kód, aby tolik nefrustroval lag, aby připomínal offline hru a aby se nemuselo čekat na odkliknutí výsledků soupeřem.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments