If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 19. února

Oznámení o Warcraftu, sebrání Star Wars EA, zeštíhlení tvůrců Snipera, 1440p na Xbox One S...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Šeptá se, že koncem února by mělo dojít k významnému oznámení ohledně Warcraftu, jehož přední progamingoví hráči byli pozváni do Blizzardu na tajnou akci.

- Disney údajně mají jednat s UbiSoftem a Activision, aby sebrali EA licenci na Star Wars a dali ji někomu z nich. Důvodem má být naštvanost LucasFilmu s úrovní her jako SW Battlefront 2. Součástí smlouvy má být nějaký dodatek, podle nějž by možná Disney mohli odstoupit, pokud se nenaplní určitá kritéria.

- Filmová third-person akce "P7" od Remedy, tvůrců Alan Wake či Quantum Break, vyjde až ve 2019, vyplynulo z finanční uzávěrky. Nicméně už letos mají spustit jiný projekt.

- GameSpot nyní začal tvrdit, že Dark Souls Remastered se kutí interně ve From Software, ačkoli dřívější zprávy hovořily o outsourcování do QLOC. Chyba či změna? Hru doprovodí v květnu nový komiks Dark Souls: The Age of Fire.

- Členové Insider programu budou moci brzy testovat podporu 1440p rozlišení na Xbox One S a X.

- Švédská oficiální facebooková stránka PlayStation uvádí mezi letošními exkluzivitami i The Last of Us 2 či Ghosts of Tsushima, ač je jejich vydání ve 2018 nepravděpodobné.

- Sniper Ghost Warrior 3 se nakonec prodalo milion kusů (součet krabicovek a digitálek) a zařídilo 24 milionů eur v tržbách (fiskál 2017), přesto sáhli CI Games k propouštění a zmenšení jeho tvůrčího týmu, protože prý věří, že menší týmy mají v dnešní době větší šanci uspět.

- Venku je to dračí rozšíření Dragon Bones pro The Elder Scrolls Online.

- Life is Strange pro iOS dočasně zlevněno na jeden dolar.

- Na jaře se objeví nové figurky Crash Bandicoot od NECA:

- Kolik stojí Yakuza 6 na PlayStation Store? Standardně 60 dolarů, s 10 % slevou pro uživatele PS Plus, a pak je nabízeno balení s Yakuza 0 za 80 dolarů.

- Které hry údajně zmizí z Xbox Game Pass od března? CAPCOM Arcade Cabinet, D4: Dark Dreams Don't Die, Dark Void, FLOCK!, Iron Brigade, Joe Danger 2: The Movie, Monday Night Combat, N+, SEGA Vintage Collection: Streets of Rage, SEGA Vintage Collection: Monster World, Strider a Virtua Fighter 5 Final Showdown.

- Co čekat od Payday 2 na Switch? Rozlišení 720p v 30fps, 50 heistů, 190 zbraní, 17 ovladatelných postav a 280 masek.

Comments