If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - pondělí, 6. listopadu

Jaké hry hrál Usáma bin Ládin? Budete překvapení. Také super plakáty z Wolfenstein, digitální prodeje Destiny 2 nebo přídavek do Hearthstone.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Nový přídavek do Hearthstone bude něco pro milovníky dungeonů. Jmenovat se bude Kobolds & Catacombs a vyjde už v prosinci. Tady se můžete podívat na trailer:

- Runic Games, tvůrci Torchlight, byli zrušení. Vývojářské studio uzavřel jeho vlastník, distributor Perfect World, který se chce podle vlastních slov spíše zaměřovat na hry jako služby.

- Upoutávka přibližuje, jak bude vypadat PS4 verze Dead Rising 4: Frank's Big Package.

- Dnes už kultovní podivínská klasika Deadly Premonition je zpětně kompatibilní na Xbox One a Xbox One X. Zpětně kompatibilních je tak už slušných 452 her. Deadly Premonition byste měli hrát už jen kvůli téhle scéně. Twin Peaks na drogách.

- Dragon Ball Fighterz bude mít také příběhový mód, který se nejspíš bude líbit všem milovníkům anime.

- Více než polovina prodaných konzolových kusů Destiny 2 byly digitální verze. To by vysvětlovalo, proč se v prvním týdnu prodalo méně fyzických kopií než v případě Destiny 1. Jednoduše proto, že většina lidí už přechází z fyzických krabiček na digitální soubory.

- Wolfenstein: New Colossus má senzační plakáty a na výběr těch nejlepších se můžete podívat na Kotaku. Někdo si s nimi dal vážně hodně práce.

- A to nejzábavnější nakonec. CIA zveřejnila obsah počítače Usámy bin Ládina z jeho úkrytu, kde byl nakonec dopaden a byl to očividně velký milovník her od Nintendo (měl tam emulátor DSka), ale také Final Fantasy 7 nebo Resident Evil. Usáma bin Ládin měl dokonce účet na Steamu a hrál Counter Strike. Myslíte, že hrál za teroristy?

Tagged With

Comments