If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 19. dubna

GTA 5 učí auta bez řidičů řídit, Android Humble Bundle, rozloučení Petera Moora s herním průmyslem a další.

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 či v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Tvůrci The Order: 1886, Ready at Dawn, vydávají legrační arénovou mlátičku Deformers - vychází 21. dubna na PC, PS4 a Xbox One.

- Podívejte se na další developerské video o tvorbě RiME, tentokrát zaměřené na hudbu a artwork.

- Majitelé Android zařízení se konečně dočkali svého Humble Bundle. Za jeden dolar dostanete Grim Fandango Remastered, Kathy Rain a Machinarium. Když zaplatíte 4 dolary, přibude k tomu ještě Her Story, Sorcery! 4 a Burly Men at Sea. Při šesti dolarech k tomu je ještě Samorost 3 a Lumino City.

- Grand Theft Auto 5 se používá k tomu, aby se samo řídící auta naučila řídit. Skutečně, píše to Bloomberg. Hra obsahuje 262 vozů, 16 druhů počasí, tisíce nepředvídatelných NPC postav a spoustu mostů, tunelů a dalších překážek, takže jde o ideální simulátor. Snad se neučí z podobných situací:

- V žebříčcích Nex Machina budou video opakovačky jako u sportovních utkání.

- Nier: Automata DLC přidává do hry prezidenty Square Enix a Platinum Games jako bossy. Pokud je chcete ve hře, musíte si pořídit DLC s názvem "3C3C1D119440927".

- Peter Moore se loučí s herním průmyslem (začíná pracovat jako ředitel fotbalového týmu Liverpool) a vytvořil při této příležitosti rozlučkové video.

- Fez vyjde v tomto roce na iOS platformu.

Tagged With

Comments