If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - středa, 6. ledna

Co se děje v BioWare, Naughty Dog a Remedy, 20 tisíc aut v Trackmanii, beta Torment...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 03:00 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Early Access do oldschoolového fantasy RPG Torment: Tides of Numenera odstartuje 26. ledna, pro podporovatele na Kickstarteru se beta zpřístupní už 17. ledna.

- Forbes sestavil seznam třiceti osobností herní branže pod 30 let, vč. YouTubera, vývojáře Mojangu či zakladatelů různých menších studií.

- Takhle to vypadá, když v zasedačce Remedy provádějí poslední ladění Quantum Break.

- Hlavní producent Cameron Lee z BioWare zase prozradil, že dokončil hraní úvodní hodiny Mass Effect Andromeda a hodně se tam prý střílelo (hrál na PC).

- V Naughty Dog testují prý dosud největší MP mapy v sérii Uncharted pro čtvrtý díl.

- Když se na start v Trackmanii postaví 20 tisíc aut naráz... autor strávil přípravou videa rok a půl, když zkompiloval replaye z United/Nations Forever, ale ztratil při importu textury.

- Xbox One 500GB "Name Your Game Bundle", tak se jmenuje nové balení konzole, ve kterém si vůbec poprvé sami zvolíte, kterou přiloženou hru chcete, v nabídce budou Forza Motorsport 6, Rise of the Tomb Raider, Gears of War: Ultimate Edition či Rare Replay, ale v první vlně 12. ledna ČR chybí (na rozdíl od bundlu s Rainbow Six Siege).

- Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan se dle uniklých achievementů zdá být brzkou hrou, ke které se Activision asi opět nebudou hlásit, jinak by ji asi už dávno oznámili.

- ARK: Survival Evolved si v xboxovém Game Preview Programu stáhlo milion lidí a denně ho prý nyní hraje více lidí než dřívější PC verzi.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments