If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 20. října

Arkádový režim DOOM, sleva na NX?, SMITE Tactics, proč čekání na Beyond Good, nej hry na Xzone..

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 6:15 nebo v 9:15 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- Čtvrtý update (19 GB) přidává do DOOM arkádový režim (možnost hrát kterýkoli level se všemi odemčenými zbraněmi, runami a upgrady), dva nové multiplayerové módy a klasické SnapMap moduly:

- Nejvíce předobjednávané hry na Xzone těchto dnů? Battlefield 1 a Farming Simulator 17.

- V noci ze čtvrtka na pátek uvidíme první záběry z už hotového Skyrim: Special Edition na YouTube Gaming.

- Divoká šeptanda: majitelé Wii U a Wii s aspoň deseti zaregistrovanými hrami údajně mají dostat devadesátiprocentní (!) slevu při koupi Nintendo NX.

- Hi-Rez Studios oznámili novou F2P strategii SMITE Tactics, kde na bojiště rozsázíte posluhovače s rozdílnými schopnostmi a před bitvou si postavíte armády přes sady kartiček:

- PlayStation VR zažila silnou premiéru v Japonsku s 50 tisíci prodanými kusy, dvojnásobek toho co při uvedení Xbox One.

- Listopadový update PES 2017 přinese podporu 4K rozlišení v 60fps pro majitele PS4 Pro, vedle nového obsahu těžícího z partnerství s Dortmundem či Liverpoolem.

- Proč je čekání na Beyond Good and Evil 2 tak dlouhé? Dle doznání Michela Ancela existovalo v roce 2008 hodně hratelných prototypů, ale technické problémy bránily realizaci, takže než aby musel ořezat svou vysněnou hru, raději se vrátil k 2K hopsačkám typu Rayman. Až nyní je prý technologie připravena (ač zbývá stále ještě tuna práce), aby snad (?) mohla nabídnout i průzkum planet, cestování po vesmíru a města.

- S koncem studia United Front Games je na PlayStation Store zlevněna Definitive edice Sleeping Dogs na 7 dolarů. Tahle hra je také často tipována jako ta pro listopadovou nabídku v Xbox Live Gold.

- Venku je další patch pro Deus Ex Mankind Divided, který řeší hlavně problémy s DirectX 12.

- Hra Dead Star byla vypnuta pouhých sedm měsíců poté, co byla v nabídce PS Plus zdarma.

- Bethesda obnovila svou žádost o registraci ochranné známky The Crossing pro bývalou hru Arkane:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments