If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dobré ráno s Eurogamerem - čtvrtek, 14. ledna

Nejhnusnější obaly, hra od Respawnu, délka Unravel s EA Access, zlevnění Evolve...

"Dobré ráno s Eurogamerem" vychází ve všední dny obvykle v 03:00 a stručně shrnuje poslední aktuality z videoherního světa, abyste měli co číst cestou do školy, zaměstnání nebo doma u snídaně. Doporučujeme vám také přihlásit se k odběru pravidelného emailového newsletteru.

- EA upřesnili, že předplatitele služeb EA/Origin Access nechají vyzkoušet jen úvodní dva levely Unravel, ale mohou je opakovat až do zblbnutí po dobu deseti hodin.

- Respawn hledají level designéra pro third-person akční adventuru, která by mohla být druhým projektem chystaným vedle Titanfall 2.

- Do češtiny přeložený výčet všech změn a oprav v patchi 1.12 pro Zaklínač 3.

- Do Rise of the Tomb Raider na Xbox One už lze samostatně dokoupit všechna ta menší předobjednávková DLC, vždy za pár dolarů.

- GamesRadar vybral nejhnusnější obaly her z loňského roku, z těch známějších tam figuruje Kholat či NBA Live 16, jinak spíš dětské kousky.

- Soupiska jednotek z Total War: Warhammer ještě zdaleka není finální, pořád se přidávají další či vylaďují, zatímco je hra stále ještě v alfě.

- Nejprodávanější hry v Austrálii a na Novém Zélandu za 2015 se nijak neliší od zbytku světa: Black Ops 3, Fallout 4, GTA 5, SW Battlefront, FIFA 16, Minecraft, Zaklínač 3.

- Velikost Ratchet and Clank na PS4 dělá 26 GB.

- Na Steamu za 15 eur vyšla ta poetická hra That Dragon, Cancer od rodičů dítěte bojujícího s rakovinou.

- Sony vymyslela novou nálepku na krabičky s konzolovými exkluzivitami, jako je Street Fighter 5, tzn. pro hry, které sice jsou na PC, ale neexistují pro Xbox:

- Evolve bylo po roce v zahraničí zlevněno na pouhých 10 dolarů, což se týká i konzolovek.

- Kanadský teenager moc nepotěšil svého otce, když mu z kreditní karty vysál skoro 8 tisíc dolarů přes mikrotransakce ve FIFA 16.

- I letos má Eurogamer nejrychlejší herní zpravodajství v ČR; díky za přetrvávající přízeň, která byla tou nejlepší motivací i každý den přes vánoční svátky:

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments